Neurolog – diagnostyka i leczenie

Neurologia to niezwykle szeroka dziedzina medycyny, która wymaga niezwykłej precyzji i dokładności, jak również i stosownych badań, by móc postawić diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie. Przychodnia Pasmed, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferuje kolejną specjalizację w ramach świadczonych usług. Neurolog oferujący opiekę dla pacjentów, jest w pełni do dyspozycji dla mieszkańców takich miast jak: Kobyla Góra, Ostrów Wlkp, Kępno, Syców, Twardogóra, Ostrzeszów, Międzybórz, Mikorzyn, Doruchów. Sama neurologia zajmuje się schorzeniami obwodowego, jak również i ośrodkowego układu nerwowego, będąc ściśle powiązana również i z psychiatrią. W większości przypadków zajmuje się badaniem i leczeniem takich schorzeń, które destrukcyjnie wpływają na układ nerwowy człowieka. Jeśli więc borykają się Państwo z jakimkolwiek objawem ze strony układu nerwowego, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.

neurolog

Czym zajmuje się neurolog

Lekarz neurolog zajmuje się badaniem takich schorzeń jak rwa kulszowa, zwyrodnienie kręgosłupa czy też padaczka. Neurolog bada pacjentów pod kątem choroby Parkinsona, Alzheimera czy pląsawicy Huntingtona. Ponadto, w zakresie działań neurologa jest także zlecenie badań, które mają na celu potwierdzenie lub wykluczenie guza mózgu, udaru mózgu czy przyczyny występowania migreny. Problemów ze strony układu nerwowego może być bardzo dużo, stąd też często sama diagnostyka jest niezwykle wymagająca i pracochłonna. My dokładamy wszelkich jednak starań, by jak najszybciej móc znaleźć przyczynę występowania konkretnych problemów po to, aby jak najszybciej móc je wyeliminować. W diagnostyce neurologicznej bardzo ważną rolę odgrywają badania, w tym między innymi tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, a także tomografia emisyjna i elektroencefalografia.

Trafiając pod nasze skrzydła, dla mieszkańców Sycowa, Twardogóry, aż po Kobylą Górę, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług medycznych, będąc w pełni do Państwa dyspozycji. Każdy pacjent jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem. Nie ma dla nas błahych problemów – każdy staramy się rozwiązać na tyle, na ile jest to możliwe. Świat medycyny wciąż zaskakuje, a temat układu nerwowego wciąż się rozwija i poszerza swój zakres. Jesteśmy jednak pewni, iż z naszą pomocą – każdy będzie mógł otrzymać specjalistyczną pomoc w zakresie działań neurologicznych, po okiem najlepszych specjalistów neurologii.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Zapraszamy mieszkańców Kobylej Góry, Ostrowa Wlkp., Międzyborza, Mikorzyna, Twardogóry, Sycowa, Ostrzeszowa, Kępna, czy Doruchowa.

Jak się przygotować do wizyty

Wybierając się na pierwszą wizytę neurologiczną w naszej przychodni Pasmed, prosimy o zabranie ze sobą wszelkiej dotychczasowej dokumentacji, jaką Państwo posiadają odnośnie problemu, z którym chcą Państwo do nas przyjść. Każde z nich może bowiem okazać się kluczowe w stawianiu diagnozy i każde przybliża nas do tego, by Państwu pomóc. Oczywiście nasz neurolog zleca serię niezbędnych dla pacjenta badań, ale poprzez całokształt posiadanej kartoteki medycznej, może szybciej i co istotne trafniej, dotrzeć do źródła problemu, co wpłynie znacząco na efekty wprowadzonego leczenia. W medycynie bowiem kluczowe znaczenie ma szybko postawiona diagnoza i jeszcze szybciej rozpoczęte leczenie – tylko w ten bowiem sposób można zwiększyć szansę na wyleczenie problemu lub opanowanie jego dalszego rozwoju.

Neurolog w Przychodni Pasmed

Wybierając naszą przychodnię Pasmed, otrzymać mogą Państwo najwyższej jakości usługę medyczna z zakresu neurologii. W szeregach tej placówki zasiada bardzo ceniony neurolog Bogusław Sitko, który z całą pewnością dołoży wszelkich starań, aby móc Państwu pomóc, zarówno w kwestii postawienia diagnozy, jak również i wprowadzenia odpowiedniego leczenia. Świadczymy swoje usługi w swojej placówce w Mąkoszycach, ale wychodzimy bowiem ze swoją ofertą także do takich miejsc, jak Kobyla Góra, Kępno, Syców, Twardogóra, Ostrzeszów, Międzybórz, Mikorzyn, Doruchów. Wybierając odpowiednią miejscowość, ustalimy Państwu wizytę i zapewnimy jak najlepszą opiekę neurologiczną.

Pasmed Logo3
POZNAJ

Nasz zespół

Przychodnia Specjalistyczna Pasmed dostarcza pacjentom specjalistyczne usługi medyczne świadczone przez doświadczonych lekarzy.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem

Zdjęcia przychodni Pasmed

Zarejestruj się na wizytę​

Jeśli niezbędny jest Państwu lekarz neurolog, do którego macie zapytanie budzące wątpliwości lub jeśli konieczna jest wizyta diagnostyczna w kierunku chorób układu nerwowego, to zapraszamy bardzo serdecznie do zarejestrowania się na wizytę. Gwarantujemy jak najlepsze dopasowanie terminu do Państwa potrzeb, ustalając wizytę wtedy, kiedy tylko Państwu to odpowiada.
gabinet4
gabinet3
gabinet2
gabinet