Laryngolog – diagnostyka
i leczenie

W świecie medycyny, lekarz jakim jest laryngolog odgrywa niezwykle ważną rolę. Zajmuje się on bowiem bardzo szerokim zakresem działań medycznych, które obejmują takie miejsca, jak ucho, krtań, nos, a także gardło, kości skroniowe, zatoki przynosowe czy jamę ustną. Laryngolog wykonuje również działania w obrębie diagnostyki i leczenia przełyku, tchawicy, oskrzeli, a także języka i gruczołów ślinowych. W przychodni Pasmed swoje usługi świadczy lekarz laryngolog, będąc w pełni do Państwa dyspozycji. Zapraszamy mieszkańców w Kobylej Górze, Ostrowie Wlkp, Kępnie, Sycowie, Twardogórze, a także w Ostrzeszowie, Międzyborzu, Mikorzynie i Doruchowie.

laryngologia

Kiedy udać się od laryngologa

Z racji tego, iż laryngologia obejmuje wiele bardziej szczegółowych specjalizacji, do laryngologa można udać się z różnego rodzaju problemami. Na przykład w przypadku foniatrii, gdy pojawiają się zaburzenia mowy i głosu. Jeśli w grę wchodzi audiologia, ta obejmuje zakres działań dotyczący nieprawidłowości słuchu. Przy rynologii, laryngolog jest pomocny w diagnozowaniu i leczeniu problemów nosa i zatok przynosowych. Przy otologii, leczy się choroby uszy, a przy otolaryngologii – problemy związane z uszami, nosem, krtanią i gardłem. Ponadto, wizyta u laryngologa powinna mieć miejsce w przypadku podejrzenia nowotworu przełyku, jak również i innych narządów, jakie mieszczą się w obrębie głowy oraz szyi. Jak więc widać, wachlarz usług w aspekcie laryngologii jest bardzo bogaty i jak najbardziej warto z niego skorzystać.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Zapraszamy mieszkańców Kobylej Góry, Ostrowa Wlkp., Międzyborza, Mikorzyna, Twardogóry, Sycowa, Ostrzeszowa, Kępna, czy Doruchowa.

Laryngolog w Pasmed

Pragnąc uzyskać wsparcie i pomoc w zakresie opieki laryngologicznej, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z naszą przychodnią Pasmed. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, a wszystko to pod okiem doświadczonej pani doktor – laryngolog Agaty Zalewskiej. Nasze usługi w zakresie laryngologii, obejmują takie miasta, jak: Kobyla Góra, Ostrów Wlkp, Kępno, Syców, Twardogóra, Ostrzeszów, Międzybórz, Mikorzyn, Doruchów. Pacjenci mogą liczyć na pomoc i wsparcie, zarówno w kwestii znalezienia przyczyny danego stanu rzeczy, jak również i wprowadzenia odpowiedniego do tego leczenia.

Lekarz Agata Zalewska Laryngolog
POZNAJ

Nasz zespół

Przychodnia Specjalistyczna Pasmed dostarcza pacjentom specjalistyczne usługi medyczne świadczone przez doświadczonych lekarzy.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem

Zdjęcia przychodni Pasmed

Zapraszamy na badania​

Jeśli zależy Państwu na bardzo dobrej opiece laryngologicznej, bez wątpienia w Pasmed można to otrzymać. Kluczem do sukcesu tego miejsca w branży medycznej jest profesjonalizm, fachowa pomoc lekarska, krótkie terminy wizyt, a do tego podejście do klienta. W żadnym wypadku nie zostawiamy naszych pacjentów samych sobie, ale podchodząc indywidualnie do nich i pojawiających się objawów czy problemów, staramy się im pomóc najlepiej, jak tylko to możliwe. Oferujemy wsparcie laryngologiczne dla mieszkańców Kobylej Góry, Ostrowa Wlkp, a także Kępna, Sycowa, Twardogóry, Ostrzeszowa, Międzyborza, Mikorzyna i Doruchowa.

gabinet4
gabinet3
gabinet2
gabinet