Ginekolog – diagnostyka, leczenie

Odpowiednia opieka ginekologiczna odgrywa niezwykle ważną rolę, zarówno pod względem diagnostyki i leczenia chorób, jak również i opieki kobiety w ciąży. Nasza przychodnia Pasmed jest w pełni do Państwa dyspozycji. Każdy ginekolog pracujący w tym miejscu jest w stanie dostarczyć Państwu kompleksową pomoc i wsparcie. Jesteśmy otwarci dla takich miast jak: Kobyla Góra, Syców, Kępno, Ostrów Wlkp, a także Twardogóra, Ostrzeszów, Międzybórz, Mikorzyn, jak i Doruchów. Dla nas kluczowe znaczenie ma zapewnienie takiej opieki, aby każda z kobiet zyskała pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług.

Pasmed jest takim miejscem, w którym wizyta u ginekologa nie stanowi żadnego problemu – doskonała opieka, odpowiednio wyposażony gabinet, przyjazna atmosfera i pełna prywatność. Jeśli więc tego Państwo oczekują od placówki medycznej, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ginekologia

Kiedy udać się do ginekologa?

Każda kobieta powinna udać się do gabinetu ginekologicznego przynajmniej raz do roku, w celu wykonania cytologii, jak również i USG piersi. Ponadto, ginekolog jest niezbędny w przypadku pojawienia się niepokojących objawów, w tym na przykład swędzenia czy pieczenia, bólu podczas stosunku, nieregularnych miesiączek, zbyt obfitego krwawienia czy też plamienia w cyklu. Ginekolog okaże się być niezbędnym specjalistą, gdy para stara się o dziecko i mimo usilnych prób, np. po roku czasu nie udaje się kobiecie zajść w ciążę. W takich przypadkach należy wybrać ginekologa, który zleci serię kompleksowych badań, próbując znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. I oczywiście ginekolog jest niezbędnym lekarzem podczas kompleksowej opieki kobiety w trakcie ciąży, która wymaga regularnych wizyt w gabinecie ginekologicznym, w celu nadzorowania prawidłowego przebiegu ciąży.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Zapraszamy kobiety z Kobylej Góry, Ostrowa Wlkp., Międzyborza, Mikorzyna, Twardogóry, Sycowa, Ostrzeszowa, Kępna, czy Doruchowa.

Pierwsza wizyta – jak się przygotować?

Nie ma wątpliwości, iż istotne znaczenie ma pierwsza wizyta w nowej placówce, szczególnie młodych dziewcząt, dla których jest to zupełnie nowa rzeczywistość i pierwszy kontakt z lekarzem ginekologiem. Nasza przychodnia jest takim miejscem, w którym staramy się otoczyć profesjonalną opieką każdą młodą nastolatkę, która musi odbyć swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Zapewniamy wsparcie, dyskrecję i delikatność. Odpowiadamy na wszelkie nurtujące pytania i podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych pacjentów. Pierwsza wizyta u ginekologa w naszej przychodni, to przede wszystkim najlepszy wybór odpowiedniej opieki ginekologicznej. Wybierając się na wizytę, należy znać termin pierwszej miesiączki, jak również i dzień cyklu, w którym kobieta w obecnej chwili jest.

Pozostałe kwestie omawiane są na bieżąco podczas rozmowy z lekarzem ginekologiem, który w ramach naszych usług, świadczy swoją opiekę dla mieszkańców wielu miast, w tym właśnie Ostrowa Wlkp, Kobylej Góry, Międzyborza, Ostrzeszowa, Doruchowa, Mikorzyna, Twardogóry, Kępna czy też Sycowa.

Pasmed – Przychodnia otwarta dla każdego

Nasza przychodnia Pasmed, to miejsce wyjątkowe dla każdego z pacjentów. Jeśli w grę wchodzi ginekolog dla mieszkańców z Ostrowa Wlkp, Ostrzeszowa, Twardogóry i innych miast, będzie to najlepszy wybór dla każdej kobiety – bez względu na to, czy w grę wchodzi skuteczna diagnostyka, efektywne leczenie czy też opieka w ciąży. Kluczem do sukcesu jest z pewnością Joanna Adamek, która jest naszym lekarzem ginekologiem. Chcąc być jak najbliżej naszych klientów, jesteśmy otwarci dla mieszkańców wielu miast, dzięki czemu mogą Państwo mieć pełen dostęp do specjalistycznej opieki przez zespół naszych pracowników z przychodni Pasmed.

Lekarz Joanna Adamek Ginekolog
POZNAJ

Nasz zespół

Przychodnia Specjalistyczna Pasmed dostarcza pacjentom specjalistyczne usługi medyczne świadczone przez doświadczonych lekarzy.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem

Zdjęcia przychodni Pasmed

Zapraszamy

Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości opieki pod okiem doświadczonych ginekologów, jeśli zależy Państwu na lekarzu ginekologu, który poprowadzi Państwa ciążę, znajdzie przyczynę problemów bólowych lub postawi trafną diagnozę, to jak najbardziej zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do wyboru naszej przychodni. Jesteśmy do Państwa usług, gwarantując jakość na najwyższym poziomie i najlepszą opiekę ginekologiczną, na jaką tylko mogą Państwo postawić. Wizyta u ginekologa nie musi być straszna i stresująca – z wyborem bowiem tego miejsca, stanie się w pełni profesjonalną, taką, która zapewni każdej kobiecie pełne zadowolenie i satysfakcję wyboru właśnie jej.

gabinet4
gabinet3
gabinet2
gabinet